Veliku pobedu nose fudbaleri Kadiza iz Madrida, istorijsku, protiv velikog Reala, slavili su 1:0 i doneli nove brige Zidanu čiji tim ne može da se pohvali najboljom formom u povoju sezone.

Gosti iz Andaluzije, novajlije u ligi od ove sezone, do pobede su stigli golom Lozana u 16. minutu, na asistenciju prekaljenog Alvara Negreda, i što tek iznenađuje - održali su "minimalac" do kraja utakmice.

Koliko je Zidan bio zadovoljan igrom svog tima u prvom poluvremenu svedoči njegov potez da izvrši čak četiri izmene posle 45 minuta, pa je tako izveo Iska, Ramosa, Modrića i Lukasa, a uveo Valverdea, Militaoa, Kaemira i Asensija.

Ni kvartet osveženja sa klupe nije doneo pomak u igri, pre svega u završnici akcija gde su se Madriđani mučili sve vreme, uprkos jakoj napadačkoj liniji sa Benzemom i Vinisijusom.